Zmieniamy się dla Was - Gymhero
Zmieniamy się dla Was!

Z przyjemnością informujemy o oddaniu do użytku nowej wersji naszego sklepu internetowego. Znajdziecie w nim szereg nowych możliwości:


+ nowy, intuicyjny system zwrotów, wymian i składania reklamacji. Od dzisiaj nie drukujemy niepotrzebnych formularzy. Po złożeniu zamówienia otrzymasz jednorazowy token, który będzie potrzebny do zalogowania. Wspólnie dbamy o środowisko.


+ atrakcyjne i całkowicie inne rodzaje promocji. Kupując zestawy dostępne w ofercie naszego sklepu lub robiąc zakupy z przyjaciółką zapłacisz mniej. W ciągu najbliższych paru dni pojawią się pierwsze akcje. Bądźcie czujne.


+ już wkrótce będziecie mogły jeszcze lepiej poznać nasze produkty przed zakupem. W kartach produktów pojawią się krótkie filmy pokazujące jak zachowują się one w trakcie ruchu.


+ jednocześnie prosimy Was o rejestrowanie nowych kont, ponieważ na obecne ze względu na zmianę systemu nie można się już zalogować*. Dla wszystkich, którzy zarejestrują nowe konta będzie czekała niespodzianka, o której niedługo poinformujemy. Kto pierwszy ten lepszy!


* Nie musicie się niczego obawiać. Mamy dostęp do Waszych historycznych zamówień. Jeśli chcecie dostać informację odnośnie zamówionych produktów lub dokonać zwrotu, wymiany bądź reklamacji prosimy o kontakt mailowy na: info@gymhero.euSzeroki asortyment ubrań sportowych w technologii seamless w przystępnych cenach, wysoka jakość wykonania.
Napisz do nas info@gymhero.com.
Nasza firma
+
Obsługa klienta
+
Informacje
+
Moje konto
+