Zwroty, wymiany, reklamacje - Gymhero
Zwroty, wymiany, reklamacje

1.  ZWROT TOWARU


UWAGA: Produkty zakupione w promocji Zestawy, muszą zostać zwrócone jako cały Zestaw. Zwroty pojedynczych produktów nie będą przyjmowane i zostaną odesłane. Więcej informacji na ten temat znajduje się w zakładce "Regulaminy promocji".


Na odstąpienie od umowy masz 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki pod warunkiem, że towar nie był używany i posiada oryginalne metki. Procedura zwrotu jest taka samam w przypadku zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych Klientów.


 1. Przejdź do zakładki ,,Zwróć zamówienie’’, wpisz adres mail, który został podany podczas składania zamówienia oraz token (znajdziesz go w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia);
 2. Kliknij ,,Zwróć produkty’’;
 3. Zaznacz, które produkty chcesz zwrócić;
 4. W polu ,,Komentarz’’ wpisz powód zwrotu.
 5. W następnym polu podaj numer konta bankowego do zwrotu bądź numer umowy PayPo.
 6. Po uzupełnieniu wszystkich pól, kliknij ,,Zwróć produkty’’.
 7. Do paczki ze zwracanym produktem dołącz numer zamówienia z dopiskiem ,,zwrot'', który umożliwi nam identyfikację przesyłki.
 8. Paczkę odeślij na adres GYM HERO, ul. Słowikowskiego 81, 05-090 Raszyn, Hala 4, Brama 5.


Prosimy nie wysyłać paczek do paczkomatów. Środki zostaną zwrócone w ciągu 14 dni kalendarzowych.2. WYMIANA TOWARU


Niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że model i rozmiar, na który chciałabyś dokonać wymiany będzie dostępny, w momencie, kiedy otrzymamy przesyłkę z produktem.

W związku z tym procedura wymiany w GYM HERO polega na złożeniu nowego zamówienia na wybrany rozmiar oraz zwrocie towaru, który nie pasuje. 


 1. Dokonaj standardowego zwrotu towaru. Przejdź do zakładki ,,Zwroty, wymiany, reklamacje”, aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat procedury zwrotu towaru. Pamiętaj, że na odstąpienie od umowy masz 14 dni kalendarzowych liczonych od daty otrzymania przesyłki.
 2. Złóż zamówienie na nowy produkt, na który chciałabyś dokonać wymiany. Opłać zamówienie lub wybierz płatność przy odbiorze.3.    REKLAMACJEWAŻNE! Jeżeli chcesz zgłosić reklamację na zamówienie złożone przed 01.04.2021 r., skontaktuj się z nami mailowo, a my wyjaśnimy procedurę dalszego postępowania.


Jeżeli otrzymałaś/eś towar niezgodny z zamówieniem, skontaktuj się z nami mailowo info@gymhero.eu.


Aby złożyć reklamację, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:


 1. Przejdź do zakładki ,,Złóż reklamację’’, wpisz adres mail, który został podany podczas składania zamówienia oraz token (znajdziesz go w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia);
 2. Kliknij ,,Zwróć produkty’’;
 3. Zaznacz, które produkty chcesz zareklamować;
 4. W polu ,,Komentarz’’ zamieść opis uszkodzenia (sposób lub przyczyna powstania wady) oraz preferowaną formę rozpatrzenia reklamacji: a) nowy taki sam model (podaj adres do wysyłki); b) zwrot (podaj numer konta);
 5. Po uzupełnieniu wszystkich pól, kliknij ,,Zwróć produkty’’;
 6. Do paczki z reklamowanym produktem dołącz numer zamówienia z dopiskiem ,,reklamacja'', który umożliwi nam identyfikację przesyłki;
 7. Paczkę odeślij na adres GYM HERO, ul. Słowikowskiego 81, 05-090 Raszyn, Hala 4, Brama 5.


Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni kalendarzowych. 

UWAGA: Nie odbieramy paczek z paczkomatów.

Szeroki asortyment ubrań sportowych w technologii seamless w przystępnych cenach, wysoka jakość wykonania.
Napisz do nas info@gymhero.eu.
Nasza firma
+
Obsługa klienta
+
Informacje
+
Moje konto
+