O firmie

O MARCE:


Marka Gym Hero® powstała w 2015 roku, w Polsce. Pomysł urodził się w wyniku analizy rodzimego rynku odzieży i akcesoriów sportowych. Od początku marce Gym Hero® przyświecała idea motywowania do działania i wspierania w osiąganiu wyznaczonych celów, poprzez zaspokojenie naturalnych potrzeb odbiorców jakimi są estetyczny design i wysoka jakość odzieży i akcesoriów sportowych, gwarantująca komfort treningu.

Naszymi klientkami są kobiety prawdziwe - niedoskonałe piękności, pełne nadziei i wiary w swoje możliwości, podatne na zwątpienie i strach, których żagle czekają na wiatr pasji, by ruszyć w podróż, której finałem jest odnalezienie szczęścia płynącego ze źródła satysfakcji i spełnienia.

Współpracujemy z producentami, których głównym motywem działania jest pasja i wiedza. To właśnie dzięki nim marka Gym Hero® tak dynamicznie się rozwija.

Nasze ubrania i akcesoria tworzone są przez ludzi, dla ludzi, zawsze z myślą, by zapewnić im komfort i odpowiednią dawkę motywacji do działania.


MISJA:


Misją marki Gym Hero® jest dostarczenie klientom nieskończonej dawki motywacji do aktywnego życia. Poprzez produkcję odzieży sportowej w najwyższej dostępnej jakości oraz akcesoriów związanych ze sportowym stylem życia, pragniemy zaspokoić potrzeby naszych odbiorców, oferując komfort treningu, który pozwala skupić się na obranym przez klienta celu.

Przy tworzeniu naszych produktów, przyświeca nam idea współudziału w sukcesie naszych odbiorców. Chcemy, by wybierając markę Gym Hero®, czuli jej obecność, budując tym samym pewność siebie i wynikającą z tego radość z uprawiania każdej sportowej dyscypliny.

 

WIZJA:


Wizja marki Gym Hero® to osiągnięcie szerokiej pozycji lidera na europejskim rynku sportowym, wykraczając przy tym poza granice branży odzieżowej, dostarczając kompleksowych usług każdemu odbiorcy walczącemu o lepszą i zdrowszą wersje siebie samego.

Dokonamy tego łącząc ze sobą nasze wartości, jakimi są miłość - wynikająca z pasji tworzenia, szczerość intencji - przyświecająca nam na każdym kroku i nieustępliwość w dążeniu do celu, która gwarantuje nieustanny rozwój marki.

Określając nasze cele na najbliższe lata, skupiliśmy się na zbudowaniu silnej i niezależnej marki, mogącej konkurować ze światowymi brandami.

Marki, która w pełni rozumie swoich odbiorców, kreując produkty spełniające ich oczekiwania i marzenia. Pragniemy być blisko swoich klientów, poprzez aktywny udział w ich codziennym życiu - zapewniając im wygodny strój do ćwiczeń teraz, jak również wspierając ich wiedzę z dziedziny odżywiania czy zapewniając najbardziej innowacyjną przestrzeń treningową, w przyszłości.

Z optymizmem patrzymy w przyszłość, uznając nasze porażki i doceniając nawet najmniejsze sukcesy, jesteśmy pewni, że pozycja lidera polskiego rynku w segmencie sportowym jest dla nas osiągalna. Dążymy do tego z pełnym zaangażowaniem wszystkich osób tworzących naszą markę. 

Socommerce