Mamo, wracaj do formy!
GYM HERO TRAINING CLUB

Witaj w
Gym Hero Training Club

Hej, Mamo, wróć z nami do formy!
Gym Hero Training Club to platforma treningowa stworzona specjalnie dla Ciebie.Twoje dziecko potrzebuje energicznej i zdrowej mamy! Z naszym programem treningowym po okresie połogu wrócisz do super kondycji, stając się Mamą superbohaterką!
69,99 zł
Poznaj swojego trenera

Poznaj swojego trenera

Poznaj swojego trenera, który od ośmiu lat pracuje z kobietami w ciąży i po porodzie. Dowiedz się też jaką pracę wykonało Twoje ciało podczas ciąży. Trening po porodzie jest bardzo ważny i wymaga specyficznego podejścia nakierowanego na regenerację i bezpieczny powrót do formy.

Rozgrzewka

Rozgrzewka

Cześć Mamo, zapraszamy na rozgrzewkę. Skup się na poprawnej technice ruchu. Zaprzyjaźnij się z tą sekwencją i zaczynaj od niej każdą sesję treningową! Potrzebujesz wygodnych ubrań i maty (sprawdzi się też dywan). Do dzieła!

Płaski brzuch Express

Płaski brzuch Express

Zastanawiasz się od czego zacząć trening brzucha? Zapraszamy na bezpieczny i zarazem ekspresowy trening brzucha. Popracujemy nad stabilizatorami i wzmocnimy mięśnie poprzeczne. Jest to trening, który upora się również z rozejściem mięśni brzucha po porodzie. Potrzebujesz wygodnych ubrań i matę (sprawdzi się też dywan).

Smukłe uda i pośladki Express

Smukłe uda i pośladki Express

Zapraszamy na szybki i intensywny trening na uda i pośladki. Trening ten możesz łączyć z innymi expressowymi treningami np. Na mięśnie brzucha. Potrzebujesz wygodnych ubrań́ i gumy oporowej min band. Zadbaj również̇ o odpowiednie nawodnienie.

Smukłe ramiona i jędrny biust Express

Smukłe ramiona i jędrny biust Express

Dziś skupimy się na zmobilizowaniu, otwarciu i wzmocnieniu klatki piersiowej. Wzmocnimy także mięśnie grzbietu, które zadbają o Twoją prawidłową postawę ciała. Potrzebujesz wygodnych ubrań i hantli o wadze 1-2 kg (sprawdzą się również małe butelki wody).

Trening wzmocnienie całego ciała (Full Body Workout bez sprzętu)

Trening wzmocnienie całego ciała (Full Body Workout bez sprzętu)

Skoro zabierasz się za ten trening musisz to znaczy, ż e połknęłaś bakcyla! Teraz już pójdzie z górki. Zapraszamy na trening, który we właściwy i bezpieczny sposób zbuduje Twoją wymarzoną siłę i kondycję. Tylko 15 minut dzieli Cię od eksplozji endorfin. Go, Mama, Go!Potrzebujesz wygodnych ubrań i matę (sprawdzi się też dywan).

Trening wzmacniający całe ciało z hantlami (Full Body Workout + hantle)

Trening wzmacniający całe ciało z hantlami (Full Body Workout + hantle)

Głodna wyzwań? Zapraszamy na trening z niewielkim obciążeniem, które zrobi ogromną różnicę! Te 15 minut zaowocuje naprawdę świetnym samopoczuciem. Wzmocnisz ciało i poczujesz się znacznie lepiej! Potrzebujesz wygodnych ubrań i hantli o wadze 1-2 kg (sprawdzą się również małe butelki wody).

Trening Turbo Spalanie (Burning Cardio)

Trening Turbo Spalanie (Burning Cardio)

Nie lubisz treningów siłowych? Zapraszamy na trening cardio, podczas którego popracujemy nad Twoją kondycją, koordynacją i wytrzymałością. Spalimy te kalorie zamieniając je w strumień czystej energii! Trening jest w pełni bezpieczny dla Twoich mięśni dna miednicy, brzucha, kolan i pleców. Wskakuj w wygodne ciuchy i zapraszamy na matę. Sugerujemy wykonać rozgrzewkę przed treningiem. Potrzebujesz wygodnych ubrań i matę (sprawdzi się też dywan).

Trening wzmacniający całe ciało (Full Body Workout + taśmy mini band)

Trening wzmacniający całe ciało (Full Body Workout + taśmy mini band)

Zapraszamy na trening wzmacniający całe ciało z taśmami mini band. Popracujemy nad wzmocnieniem, ujędrnieniem i wysmukleniem całego ciała. Czas na wycisk ale z głową. Wybierz min band z optymalnym oporem dla Twojej kondycji. Skup się na prawidłowej technice ruchu. Kiedy już̇ to opanujesz… hulaj dusza! Potrzebujesz wygodnych ubrań́ i gumy oporowej min band. Zadbaj również̇ o odpowiednie nawodnienie.

Pierwszy rok życia dziecka to najlepszy czas na powrót do formy! Z Gym Hero Training Club możesz być pewna, że Ci się uda! Nasze treningi dostosowane są do tempa i kondycji mam po połogu, oparte na solidnej wiedzy medycznej wykwalifikowanej trenerki. Doskonale wiemy jak ciężko jest zacząć i wytrwać w postanowieniach, zwłaszcza w okresie poporodowym. Właśnie dlatego przygotowaliśmy:

  • - wprowadzające treści eksperckie
  • - odpowiednio zbilansowany czas poszczególnych treningów tak, aby zmieścił się on w harmonogramie świeżo upieczonej mamy.
  • - nagrania dostosowane do wszelkich urządzeń mobilnych, abyś ćwiczenia mogła wykonywać tam, gdzie tego potrzebujesz - wystarczy Twój iPhone/Smartfon.
  • - darmowy, ekspercki e-book z przepisami kulinarnymi oraz poradami dietetycznym dla kobiet po porodzie
Gym Hero Training Club
Zawsze tam, gdzie ty. Zawsze, kiedy masz czas!

Darmowe EBOOK dietetyczny

E-book żywieniowy to niezbędne wsparcie dla karmiących mam. Po wykupieniu dostępu do platformy, możesz go pobrać zupełnie za darmo. Znajdziesz w nim przepisy i porady dietetyczne, które pomogą Ci dbać o swoje zdrowie. Odpowiednie odżywianie to klucz do harmonii i sukcesu w roli mamy. Włącz przepyszne i łatwe przepisy z naszego e-booka do swojej diety i obserwuj jak wspierają Twoją wewnętrzną siłę i motywację!

ebook

Dostęp do Gym Hero Training Club

Gym Hero Training Club to Twoja droga do świetnej formy po połogu! Dostępna na wszystkich urządzeniach, prowadzona przez profesjonalną trenerkę z wykształceniem medycznym. Treningi i wideo omawiające kwestie zdrowotne w jednym miejscu. Dodatkowo, e-book z przepisami i poradami dietetycznymi dla mam po okresie połogu.

Dołącz już dziś i poczuj się pewnie w swoim ciele! Dostęp bez ograniczeń czasowych to
tylko 69,99 PLN!

Dostęp do bazy treningowej69,99Kupuję

Decyzja należy do Ciebie!
Z Gym Hero Training Club sprawisz, że Twój maluszek będzie cieszyć się widokiem zdrowej, pełnej energii mamy! Do dzieła!
Socommerce