Stanik Sportowy Energy Flow Pudrowy Róż - Gymhero

Stanik Sportowy Energy Flow Pudrowy Róż

149,99 zł

Wybierz rozmiar
Opis
-

Stanik Sportowy Energy Flow Pudrowy Róż

Stanik Bezszwowy Energy Flow to połączenie wyjątkowego komfortu i wsparcia, opartego na naszym bestsellerowym modelu stanika GIGI. Wykonany w technologii Seamless zapewnia idealne dopasowanie do Twojej sylwetki oraz maksymalny komfort podczas każdego treningu.

  • idealne dopasowanie
  • wykonane w technologii seamless
  • regulowane ramiączka
  • delikatny dekolt

Klasyczny krój staników Energy Flow oparty na modelu GIGI sprawia, że są one niezwykle uniwersalne i nadają się do każdego rodzaju aktywności fizycznej. Regulowane ramiączka pozwalają dostosować poziom wsparcia do intensywności treningu, zapewniając Ci pełną swobodę ruchu i należyty komfort. Prążkowany pas stanika świetnie dopasowuje się do ciała, co pozytywnie wpływa na Twoją energię w trakcie wykonywanych ćwiczeń.

Dzięki świetnym właściwością stanika Energy Flow możesz skupić się wyłącznie na efektywnej pracy, mając pewność, że Twój strój zapewnia Ci nie tylko wsparcie, ale także wygodę i swobodę ruchu. Bez względu na to, czy bierzesz udział w intensywnym treningu siłowym czy praktykujesz jogę, te staniki będą doskonałym wyborem dla Ciebie.

Tabela rozmiarów
+
Dostawa
+
Socommerce