Modal

Jak powstała nasza wspólna kolekcja?

Limitowana kolekcja SISTERHOOD to współpraca dwóch renomowanych marek, Gym Hero i NAOKO.

Naszym celem jest przypomnieć wszystkim o silnej siostrzanej więzi, która jest charakterystyczna tylko dla kobiet. O niewyobrażalnej sile jaka drzemie w naszej jedności. O sile wsparcia, które nigdy nie może być przewartościowane.

Dołącz do naszego ruchu SISTERHOOD. Ubrania z tej kolekcji są wyjątkowej jakości ale przede wszystkim są symbolem, dzięki któremu znajdziecie się w tłumie, wiedząc, że możecie na siebie liczyć!

Wspieraj inne kobiety i razem budujmy społeczność w ruchu #SISTERHOOD #WzmacniamySiłęKobiet

Wierzymy, że pomaganie innym kobietom w odnoszeniu sukcesów, kibicowanie im i udzielanie wsparcia ma ogromne znaczenie. Wzmacnianie siły kobiet bezinteresownie i bycie dla siebie nawzajem dobrym wsparciem to nasz przekaz. Chcemy, aby każda kobieta zdawała sobie sprawę z potęgi siostrzanego wsparcia i znaczenia kobiecej przyjaźni.

Nasz wspólny projekt SISTERHOOD ma na celu stworzyć nić łączącą Cie z Siostrami, o których istnieniu możesz jeszcze nie wiedzieć. To pewne, że razem możemy osiągnąć więcej, że razem możemy się inspirować i realizować marzenia.

Dlatego zachęcamy Cię do wspierania swoich sióstr - tych znanych i nieznanych, tych wysokich i tych niskich, tych, które zaczynają i tych, które już osiągnęły sukces! Razem możemy tworzyć silną i wierną społeczność kobiet, które mogą wszystko!

Bądź wsparciem i twórz z nami tę niesamowitą społeczność! #SISTERHOOD #WzmacniamySiłęKobiet

POZNAJ AMBASADORKI KAMPANII GYM HERO x NAOKO

Socommerce