PLAN-R


Przedstawiamy Wam planner Plan-R to pierwszy w Polsce 3-miesięczny program odchudzania i zmiany nawyków, planner oraz kalendarz w jednym. Został zaplanowany tak, aby pomóc Ci zmienić niezdrowe nawyki stosując dowolnie wybraną przez Ciebie dietę oraz aktywność fizyczną.

Każdy tydzień to praca nad innym nawykiem. W ciągu 3 miesięcy: • Nauczysz się radzić sobie z pułapkami tj.; podjadanie słodyczy, przejadanie się, namawianie przez innych do jedzenia, • Nauczysz się radzić sobie z sabotującymi myślami typu „Nie mam silnej woli” „Nie potrafię się temu oprzeć” i stworzyć wspierający dialog, który pomoże Ci poradzić sobie z pokusami • Staniesz się bardziej konsekwentna i wytrwała

Wykorzystaj w pełni ten czas!


To jeden z najszczęśliwszych dni od czasu założenia Gym Hero.

Rok pracy nad tym CUDEM, najcięższy projekt w moim życiu, dużo satysfakcji, ale też mnóstwo momentów totalnego załamania i braku wiary.

To takie najszczersze emocje jakie przychodzą mi na myśl, ale wierze w swoich ludzi, wierzyłam od początku w Sylwię i wierze zawsze w siebie! I udało się! 

Przed Wami najpiękniejszy prezent jaki ja, 


Sylwia Prawdzik - Diet Coaching i cały Gym Hero Team może Wam kiedykolwiek dać! 

Całą merytoryką plannera zajęła się Sylwia Prawdzik - specjalizuje się w leczeniu nadwagi i otyłości wykorzystując w pracy podejście psychologii poznawczo - behawioralnej.

Pomogła już setkom kobiet zmienić swoje życie, nauczyć ich zdrowych nawyków, zaakceptować i pokochać swoje ciało oraz osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Uważa, że trwałe efekty w odchudzaniu można osiągnąć tylko dzięki zmianie myślenia!

I w tym może pomóc również Tobie.

Socommerce